O firmie

KAMATIC.PL to internetowa hurtownia elektryczna, której podstawą działania jest konkurencyjna cena, indywidualne podejście do klienta oraz szybkość działania. Towary, które widzisz na naszej stronie, są dostępne od ręki. Specjalizujemy się w automatyce przemysłowej i zaopatrzeniu inwestycji.


Oferowane przez nas produkty stoją na naszych półkach i są dostępne od ręki. Wysyłka zawsze w ciągu 24h. Najczęściej tego samego dnia co zamówienie. Wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. 


KAMATIC.PL to również doradztwo i usługi z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej, domowej, mieszkaniowej. Wdrażamy autorskie projekty i projektujemy rozwiązania pod potrzeby naszych klientów.Służymy pomocą i profesjonalnie doradzamy. Dla stałych klientów naszej hurtowni elektrycznej mamy atrakcyjne warunki współpracy.Misją KAMATIC.PL jest dostarczanie naszym klientom towarów i usług z zakresu elektroniki , energetyki, automatyki i telekomunikacji na wysokim poziomie jakości obsługi i wiedzy technicznej. Pracuję na miano profesjonalnego i solidnego partnera, elastycznego na potrzeby swoich klientów.”

                                                                                                   mgr inż. Krystian Kaczmarek


ZESPÓŁ KAMATIC.PL


KRYSTIAN KACZMAREK- Magister inżynier Elektroniki i Telekomunikacji ze specjalnością Elektroniczne Systemy Sterowania na Politechnice Koszalińskiej. Jego praca magisterska- wyświetlacz widmowy- została wyróżniona przez SEP. Zdobył 4- letnie doświadczenie zawodowe z zakresu automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu, projektowania elektroniki, usług elektrycznych w firmach produkcyjnych oraz instalatorskich. Posiada uprawnienia SEP do 1kV E i D. W wolnym czasie nurkuje, słucha polskiej muzyki rockowej i ogląda dobre amerykańskie seriale. 

Jestem pomysłodawcą i właścicielem KAMATIC.PL. Prowadzę bezpośrednią obsługę naszych klientów w hurtowni elektrycznej, ustalam politykę cenową i asortymentową naszej firmy. Zajmuję się również zdobywaniem i prowadzeniem zleceń usług z zakresu elektryki, elektroniki i automatyki, jako koordynator procesu projektowania i wdrożenia, jednocześnie biorąc w nim czynny udział.  Elektronika to moja pasja, dlatego prowadzenie KAMATIC.PL to dla mnie czysta przyjemność. 

ŁUKASZ SIWKO- studiuje Elektronikę i Telekomunikację na Politechnice Koszalińskiej, posiada 3-letnie doświadczenie z zakresu bezpośredniej obsługi klienta. 


Pracuję dla KAMATIC.PL na stanowisku Handlowca. Prowadzę bezpośrednią obsługę klienta hurtowni elektrycznej, realizuję zamówienia i koordynuję wysyłki. Wprowadzam produkty do e-sklepu i odpowiadam na zapytania naszych klientów. Moim celem i zadaniem jest budowa zaufania i lojalności klientów wobec naszej marki, poprzez uczciwą, rzetelną i komfortową realizację ich zakupów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów, albo szukasz czegoś, czego nie widzisz na naszej stronie, napisz do mnie. Chętnie pomogę. 

Aktualności

Data: 02.04.2014
AQUA CONTRA zabezpieczenie przed zalaniem wodą mieszkania lub domu
AQUA contra  to system o najlepszych parametrach i funkcjonalnościach  zabezpieczenia domku przed zalaniem wodą na rynku krajowym.  System, który analizuje przepływ wody za pomocą wodomierza  z nadajnikiem impulsów na dwa różne sposoby mające różne  warianty algorytmu rozpoznania wycieku.
czytaj więcej
Data: 20.12.2013
Falowniki Schneider Electric Altivar 312 już dostępne w sklepie!
Uniwersalny i Niezawodny z nowoczesną komunikacją !
Gama przemienników częstotliwości Atlivar 31 jest zastąpiona gamą przemienników Altivar 312
czytaj więcej
Data: 18.12.2013
Wyłączniki silnikowe EATON
Wyłączniki silnikowe EATON mamy już w sprzedaży w bardzo dobrych cenach. Zapraszamy.
czytaj więcej